✨Ugreen UG20120US382TK Usb 2.0 đực Máy In ra đầu cái Type C vỏ nhôm màu xám - HÀNG CHÍNH HÃNG
  1. Input: USB-B 2.0 Male
  2. Output: USB-C Male
  3. Data transfer up to 480Mbps
  4. USB-C is compatible with Thunderbolt3
  5. No adapter, dongles or divers needed
  6. 10 x 7 x 3 cm
  7. 100g
Ugreen 20611 cáp usb 3.0 to sata dùng cho hdd ssd 2.5" 3.5 inch có nguồn phụ 1. Color : Black 2. USB 3.0 To Sata 3. Windows 10/98/2000 / XP / Vista / 7/8
1.Operating distance: 15m/49.2ft 2.DPI: 800/1200/1600/2000/4000 3.Function: 6 buttons 4.Button lifespan: About 3 million clicks 5.Wi-Fi receiver operating frequency: 2.4 GHz bluetooth + 2.4ghz  6.Operating voltage: 1.5V 7.Operating current: 40mA 8.Insert AA batteries (product NOT included) 9.Compatible
1. *Input: USB 3.0 A Male 2. *Output 1: RJ45 Gigabit Ethernet Port 3. *Output 2: USB 3.0 A × 3 4. *Output 3: USB-C Female DC 5V/2A  5. *Support 10/100 or 1000Mbps network access
1. Input: USB 3.0 A 2. Output: 3 x USB 3.0, 1 x RJ45, 1 x Micro USB 3. Transfer Rate: 10/100/1000Mbps 4. Material: ABS Shell 5. Cable Length: 20cm 6. 16 x 10 x
1. Input: USB-C female 2. data transfer only 3. Output: USB 3.0 A Female × 10 *Speed up to 5Gbps 4. Compliance with BC 1.2 fast charging protocol (only available for USB3.0 ports from No.4
Ugreen 30346 4x1 usb 2.0 sharing switch 4 in 1 out black 30346 1. Specification 2. Input interface: USB Port x 4 (One computer has access at a time); 3. Output interface: USB Port x
Ugreen 30767 2 in 4 out usb2.0 sharing switch box usb 2.0 us216 1. Two computer can use 4 same USB device simultaneously 2. USB 2.0 3. 280g 4. 25 x 15 x 5 cm
1. Interfaces: SATA III to USB 3.0 B 2. Transfer Speed: 5Gbps 3. Max HDD Capacity: 2 x 12TB
Ugreen 30712 usb external stereo sound adapter us206 1. Specifications Computer Connector: USB 2.0 Male Headset Connector: 3.5mm TRRS Female 2. Cable Length:15cm 3. Chipset: C-Media 4. Hỗ Trợ Mic và Tai Nghe 5. Màu:
Ugreen 30768 2 in 4 out usb2.0 sharing switch box usb 3.0 us216 1. Two computer can use 4 same USB device simultaneously 2. USB 3.0 3. 280g 4. 25 x 15 x 5 cm
Ugreen 50422 usb 3.0 3.5 inch hard disk box black us222 1. Input:USB3.0-B Female adapter 2. Output:(7+15)Pin SATA port 3. Suppot UASP transport protocol 2. Support SATA 3.0 compatible with SATA 2.0/SATA 1.0 4. Support
Ugreen 30724 black color usb 2.0 external sound adapter us205 1. Material: PVC+ Tinned Copper 2. Play & plug 3. Nickel plated port 4. OD: 4.0 5. Port: USB2.0 - 3.5mm 6. Color: Black 7.
1. Black 2. USB 2.0 interface 3. Support dual band 2.4GHz and 5GHz 4. The speed can reach 433Mbps below 5GHz 5. Win10 systems do not need drivers, plug and play 6. Win7 / 8.1
1. Features: Convert USB A signal to HDMI/VGA 2. Input: USB A 3.0 3. Output: HDMI/VGA 4. Length: 15cm 5. Resolution: 1920*1080P@60Hz 6. 248g 7. 25 x 12 x 4 cm
1. Ports: RJ45 USB-A Micro USB 2. Printing protocol: RAW 3. Internet protocol: TCP/IP IEEE802.11B/G/N 4. Full USB 2.0 capability Speed up to 480Mbps 5. Power supply: Micro USB 5V/1A 6. Power consumption: 0.1W 7.
1.Input: HDMI IN (4K@60Hz Max) 2.Capture port: USB-C+A (1080P@30Hz) 3.USB-C+A: theoretical transfer speed of USB 2.0 is 480Mbps 4.Sampling rate: 24bit/48KHz 5.SNR: ≥90dB 6.THD: <-80dB 7.Operating systems: Windows 8.1/ 10/macOS/Linux/Android 5.0 and higher 8. Compatible
Ugreen 50291 Usb To Hdmi Digital Av Adapter Cm151 1. USB-A Female + USB-A Male to HDMI Converter 2. Input: USB 2.0 A Female 3. Output: HDMI Male 4. USB 2.0 speed up to 480Mbps
Ugreen 30847 2.5 hard disk box with cable us221 1. Length: 50CM 2. Color : Black 3. 3.5inch 4. SATA cổng USB 3.0 5. 120g
1. DV12V jack with 12V/2A power adapter 2. Input: USB 3.0 B Female 3. Output: (7+15)Pin SATA 3.0 port 4. SATA 3.0 speed up to 6Gbps, compatible with SATA 2.0/1.0 5. USB 3.0 B speed